w ,

Twitch przez to musiał zaktualizować swoją politykę w kwestii nagości na streamach

Twitch w nocy wypuścił aktualizację swojej polityki w kwestii dopuszczania w serwisie nagości.


Dzisiaj w nocy Twitch postanowił wypuścić dużą aktualizację swojej polityki względem streamów, które mogą zawierać treści dla dorosłych. O co konkretnie chodzi? Ostatnio bardzo modne zrobiły się streamy VR (Wirtualnej rzeczywistości), podczas których streamerzy odwiedzają między innymi kluby dla dorosłych.

Oczywiście nie jest to uruchamianie stron dla dorosłych i oglądanie ich razem z czatem, a interakcje pomiędzy wirtualnymi postaciami.

Zmiana polityki Twitch

Dokładny wygląd tego, jak to działa możecie znaleźć na klipie z xQc, który był dość mocno zdziwiony tym, co dzieje się w takich grach. Finalnie streamerowi tak się spodobało, że VR został wręcz rozsiany po Twitch.

W związku z tym serwis musiał zareagować. Od tej pory tego typu występy mogą skończyć się zawieszeniem. Widok majtek, prześwitujących sutków dłużej nie przejdzie. Czy to dobrze, czy źle, na to pytanie muszą odpowiedzieć sobie już widzowie.

Twitch jednocześnie poinformował, że będzie bardziej zwracał uwagę na ubiór prezentowany w grach, ale i na samych streamerów, którzy powinni zachować stosowny ubiór i streamerki, które prosi się o odpowiedni dobór strojów.