w

Twitch śmieje się z simpów Pokimane, którzy “ruszyli na ratunek swojej królowej”

Jeden z klipów na Twitchu z jakiegoś powodu stał się niesamowicie popularny.


Pokimane jest niesamowicie popularną streamerką, której widownia od zawsze wywołuje duże kontrowersje. Głownie dlatego, że ma być złożona z tzw. “simpów”, czyli krótko mówiąc widzów wielbiących wręcz swoją ulubioną streamerkę.

Jeden z klipów z ostatniego streama z jakiegoś powodu zebrał na Youtube naprawdę dużą popularność, a ludzie w komentarzach skupili się na tym, co piszą widzowie do Pokimane.

“Na ratunek królowej”

Chodzi tutaj o klip, na którym Poki informuje o przecięciu sobie wargi. Ktoś miał ją niechcąco uderzyć i to w zasadzie tyle.

Klip obejrzało na ten moment około 180 tysięcy ludzi, którzy największą uwagę zwrócili nie na skaleczenie, a na czat. Co któraś wiadomość chwali tam urodę streamerki, nawiązuje do tego, że jest królową etc.

Poki wielokrotnie odnosiła się do tego “problemu” wspominając, że nie jest to zależne od niej. Kilka miesięcy temu nagrała nawet filmik z przeprosinami, w którym tłumaczyła, że nie wie tak naprawdę dlaczego jej widownia pisze niekiedy takie rzeczy. Nazywanie jej królową jest jej zdaniem niesamowicie cringe.

W sieci jest mnóstwo piosenek dla Poki, oczywiście stworzonych w celach humorystycznych.