w

Janusz0821, polski streamer Twitch miał kolizję podczas transmisji. Uderzył w tył samochodu

Janusz0821, polski streamer znany przede wszystkim z Euro Truck Simulator 2 miał niegroźną kolizję.


Streamowanie z samochodu zawsze niesie za sobą pewne niebezpieczeństwo, o czym przekonało się kilku polskich, ale także i zagranicznych streamerów. Kilkanaście godzin temu było stosunkowo głośno o kolizji zagranicznej streamerki Kaceytron:

Teraz swoją kolizję zaliczył także Polak. Podobnie, jak w przypadku Kaceytron, tym razem również nic się nikomu nie stało.

Kolizja Janusz0821

Kolizja nie była groźna, streamer nie zauważył, że pojazd przed nim rozpoczął hamowanie. W efekcie samochody się stuknęły. Na tyle mocno, że uszkodziła się ramka rejestracji w samochodzie streamera i na tyle lekko, że nadal można mówić o kolizji.

Klip: https://www.twitch.tv/janusz0821

Sprawa została załatwiona na miejscu bez wzywania policji, czy pisania oświadczenia. Kierowcę uderzonego samochodu zadowoliło 500zł.

Czy za coś takiego można dostać bana? Wszystko zależy od Twitcha. Były już bardzo głośne przypadki permanentnych banów za kolizje spowodowane przez osoby trzecie. Zawsze w takich sytuacjach jest jakaś niepewność, natomiast w tym przypadku widać, że nie było tutaj niebezpiecznej jazdy, a to właśnie za nią Twitch najbardziej zwraca uwagę.