w

Polski streamer Twitch z tragicznymi słowami o ukraińskich graczach. Holak: „Pie**olony idiota”

Reklama

Wczoraj na Ukrainie rozpoczęła się wojna, co komentowało wiele różnych osób. Zadziwiające, że niektórzy, mówiąc o tym, byli w stanie żartować.


Wczorajszy dzień był dla wielu osób bardzo trudny. W przypadku polskiego Twitcha część infuencerów zwyczajnie nie uruchomiła swoich transmisji. Byli też tacy, którzy po kilkudziesięciu minutach mówili, że nie dadzą rady śmiać się czy być w dobrym nastroju w momencie, gdy właśnie na Ukrainie trwa wojna.

I to wszyscy rozumieją. Za polską granicą rozgrywają się koszmarne sceny, o których bardzo trudno się myśli. Gry zdecydowanie nie są w tym momencie najważniejszym tematem rozmów, natomiast wiele osób związanych właśnie ze światem gier uświadamiało Polaków o powadze sytuacji. Co innego bowiem usłyszeć coś w telewizji, a co innego od swoich internetowych idoli.

Przeprosiny polskiego streamera Twitch

Reklama

Kubx to popularny polski streamer Twitch, którego średnio ogląda 2.5 tysiąca osób. Streamer kojarzony jest przede wszystkim z Fortnite i tego, że bardzo dużo streamuje. Wczoraj, mówiąc na temat sytuacji na Ukrainie, wypowiedział słowa, za które został bardzo szybko potępiony.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/kubx

Po chwili zrozumiał, że brak możliwości rozgrywania FNCS nie jest najważniejszą obecnie sprawą, natomiast społeczność Twittera bardzo szybko zaczęła komentować tę wypowiedź.

Na różnych profilach użytkowników Twitter klip został wyświetlony kilkadziesiąt tysięcy razy. Słowa gracza Fortnite skomentował także Holak, zarówno podczas transmisji, jak i właśnie na Twitterze.

https://twitter.com/holak1337

Polski streamer w bardzo mocnych, ale potrzebnych słowach natychmiast wyjaśnił rozmowy na temat FNCS w kontekście wojny.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/holak1337

Kubx zreflektował się i przeprosił na swoim Twitterze:

https://twitter.com/KubxFN

Streamer Fortnite nie jest jedynym, który wczoraj został bardzo skrytykowany za swoje słowa. Kilka streamerek również wykazało się inteligencją, postując z rana memy o pączkach i wojnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Twitch