w

Twitter nie działa. Ogromna awaria po problemach od samego rana, co wiadomo?

Twitter ma problemy z działaniem, tak naprawdę sytuacja zmieniała się od samego rana.


Twitter już w nocy zaczął szwankować. Użytkownicy skarżyli się na wylogowania, czy brak możliwości odpowiadania na wpisy. Teraz jednak doszło do tego, że serwis po prostu jest niedostępny.

Praktycznie wszyscy, niezależnie od swojego położenia widzą ten sam komunikat, czyli:

Coś poszło nie tak, ale nie martw się, to nie Twoja wina. Spróbujmy jeszcze raz.

Tym razem to Twitter

Ostatnio problemy z działaniem miał głównie Facebook. Tym razem role się odwróciły i to na Facebooku ludzie piszą, że Twitter nie działa. Twitter jest coraz popularniejszy w Polsce, więc masa osób zgłasza problemy również na polskich grupach, czy to związanych z polityką, grami, czy typowo esportem.

Nie wiadomo na ten moment co wywołało awarię i ile potrwa. Nie jest to jednak chwilowy problem, bo trwa od kilkudziesięciu dobrych minut. Z tym, że pierwsze rozłączenia i wylogowania miały miejsce już w nocy.

Bardzo możliwe, że problemy zostaną rozwiązane maksymalnie w ciągu kilkudziesięciu kolejnych minut. Ciekawe jednak, że ostatnio coraz częściej te najpopularniejsze usługi mają problemy z działaniem. Facebook w ciągu ostatnich tygodni regularnie przechodzi przez różne awarie, teraz zaczyna się to samo w przypadku Twittera.