w

Ulotki nabijające się z Wersow na polskich uczelniach “Nie wiedziała? A ty możesz się dowiedzieć”

https://youtu.be/238rokB6wT0

Narzeczona Friza została w nietypowy sposób wykorzystana w ramach ulotek koła prawa własności intelektualnej.


Wydawałoby się, że w kwestii Wersow i logotypu sowy niewiele się już wydarzy. A jednak, wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia ulotki, jaka miałaby być rozdawana na kole zajmującym się prawem własności intelektualnej.

Ulotka dość kontrowersyjna, ale wiele nieznanych sobie osób potwierdza, że faktycznie ją dostało. Skąd kontrowersje? Jest na niej dość wyraźny błąd, oprócz tego z jakiegoś powodu wykorzystano na niej logotyp sowy.

Ulotka z Wersow

Sama ulotka miałaby być rozdawana na jednej z polskich uczelni. Oryginalnie pojawiła się na prawdopodobnie na profilu studentki toruńskiego uniwersytetu. Jest to ujęcie z filmu “Pogadajmy”, po lewej stronie wyraźnie widać napis:

“Nie wiedziała?

A ty możesz się dowiedzieć!”

Z tym, że “nie wiedziała” napisano łącznie, co jest dość dziwnym błędem, możliwe jednak, że ktoś przez przypadek po prostu nie użył spacji.

https://twitter.com/__mpawlowska

W sieci zawrzało, nie tylko z tego względu, że chodzi o Ekipę Friza i samą Wersow, ale także o koło prawa własności intelektualnej, które wykorzystało do ulotki logotyp sowy. Do ujęcia z Weroniką podano link na samym dole. Do autora grafiki albo jest na drugiej stronie, albo nie ma w ogóle – trudno to stwierdzić na podstawie tylko jednego zdjęcia.