w

Ustawka polskich youtuberów w parku. Trochę to zaczyna przypominać świat kiboli

Wpływ Fame MMA, czy może po prostu zmiana pokolenia – trudno powiedzieć. Ustawki polskich youtuberów po parkach to pewna nowość.


Do tej pory było kilka dziwnych incydentów, w których polscy influencerzy gdzieś ustawiali się na “konfrontację”, natomiast raczej chodziło o wymianę zdań. Gdzieś tam były przypadki, gdy ktoś kogoś poszarpał na parkingach, ale tutaj to realna ustawka, niczym w świecie kiboli.

Cała “rozmowa” zaczyna się od słów “j**ać oktagon”, więc na pewno sprawa miała być wyjaśniana z użyciem rąk, nóg. Świat influ naprawdę mocno się zmienił. Czy na lepsze, czy na gorsze – to już kwestia sporna.

Ustawka gdzieś w parku

Bohaterami tego uniwersum są Marcin Malczyński i Cesarz Narcyz. Jeden do drugiego napisał, że chce się skonfrontować bez oktagonu.

Brakuje tylko informacji o tym, że ustawka “bez sprzętu” i dosłownie byłby to klimat ustawek kiboli.

Do “bitki” nie doszło, bo jeden z nich po prostu się nie pojawił. No geniusz by tego lepiej nie wymyślił. Co zabawniejsze, Malczyński mówi, że zerwał się już po myciu i był gotowy na akcję.

Video

Odpowiedź:

Dziwne uniwersum, dziwne zwroty akcji, w ogóle dziwna sytuacja, że ktoś faktycznie jest w stanie ustawiać się po parkach i to w 2023 roku.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka