w

Uzbrojeni napastnicy obrabowali streamera na wizji. Twitch go zbanował

Podczas jednej z transmisji na Twitchu doszło do napaści. Dwóch uzbrojonych mężczyzn wpadło do salonu i obrabowali osoby znajdujące się na wizji.


Takie sytuacje to na Twitchu rzadkość, ale nie tak duża, jak mogłoby się wydawać. W przeszłości były dziesiątki podobnych sytuacji. Może się wydawać, że Twitch podejmuje tutaj dość absurdalne decyzje, ale mają one sens.

TTV bowiem natychmiast zbanował kanał. Można by pomyśleć, że to nie ma większego sensu. Dlaczego Twitch miałby banować kanał, skoro jego twórca w żaden sposób nie zawinił?

Napaść na streamie

Nie wiadomo dokładnie, co zabrali złodzieje i jakie są straty. Wiadomo natomiast, że streamerowi finalnie nic się nie stało. Złodzieje dostali to, czego szukali i uciekli.

Video

Skąd więc ban? Twitch wręcz z automatu banuje konta w takich przypadkach. Często jest to spowodowane wręcz ochroną streamerów, by nic nie było publikowane przez ich konta. Nie wiadomo bowiem, czy złodzieje przykładowo nie zabrali telefonu, czy urządzenia, z którego transmitowany był obraz.

Gdy sytuacja się uspokoi, kanał zapewne wróci. W przeszłości było wiele podobnych przypadków i akurat w takich sytuacjach TTV nie robi większych problemów.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka