w

W międzyczasie, polski popularny streamer Twitch został zbanowany z absurdalnego powodu

W weekend jeden z popularnych, polskich streamerów Twitch został zbanowany. Ban nie trwał jednak zbyt długo.


Twitch w niektórych obszarach ma bardzo sztywne zasady. Serwis często nagina ToS, natomiast w tej sytuacji wydaje się, że bany przyznawane są automatycznie, bez większej weryfikacji. Jest to sposób na zbanowanie tak samo popularnych streamerów, jak i randomowych osób na czacie.

Kiedyś już były takie przypadki i choć wydają się być absurdalne, to nadal mają miejsce. Streamer został już odbanowany, ale można to potraktować jako swego rodzaju ostrzeżenie dla wszystkich innych.

Bandura i ban na Twitch

Bandura został 2 dni temu zbanowany na Twitchu za bardzo konkretną rzecz, którą trolluje się widzów z TikToka. Czasem streamerzy, czy też osoby w donejtach proszą, by widzowie z TikToka napisali na czacie, że mają 12 lat.

Twitch to wyłapuje i nawet bez zgłaszania, konta takich osób są zawieszane. „Mam 12 lat” to klasyczny troll, który co ciekawe, działa nawet na popularnych, zweryfikowanych streamerach. O tym przekonał między innymi się Bandura.

Naturalnie, w takich przypadkach TTV niemal natychmiast odpowiada na odwołania i znosi banicję. Tak było też w tym przypadku. Warto jednak wiedzieć, że taki ban miał miejsce i napisanie,czy też powiedzenie „Mam 12 lat”, lub ogólnie podanie wieku poniżej 13 r.ż. będzie za każdym razem skutkowało banicją.

Efekt tego taki, że streamer na chwilę stracił swoich obserwujących, a teraz żartuje sobie, ustawiając tytuł transmisji „Dzisiaj obchodzę 13 urodziny”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka