w

W sprzedaży jest komputer z twarzą streamerki Twitch, chłodzony wodą z jej wanny

Granica absurdu już naprawdę blisko. Jedyne 1500 dolarów i możecie mieć ten specjalny komputer.


 

Większość pewnie kojarzy Belle Delphine, streamerkę, która sprzedawała wodę ze swojej wanny w słoikach. Pomysł dziwny, ale woda wyprzedała się praktycznie od razu. Streamerka krótko potem zupełnie zniknęła, by niedawno powrócić już tylko z kontrowersyjnymi filmami na Youtube i kontem na OnlyFans.

Projekt ten przerodził się w sprzedaż komputerów z wizerunkiem Belle i chłodzeniem wodą z jej wanny. Coś, co było tylko żartem, dzisiaj jest omawiane na całym świecie.

Drugie życie wody z wanny streamerki

Josh Wilkinson wpadł na pomysł, by stworzyć specjalny komputer dla swojego kumpla. Szybko okazało się, że absurdalna wizja może być całkiem ciekawym sposobem na zarobek. Pytań o taki PC było tak dużo, że strona została zablokowana.

Komputer ma różowe podświetlenie, zdjęcia streamerki i słoik służący za podstawę chłodzenia. Wygląda dziwnie, ale popyt był spory.

W Polsce raczej nie cieszyło się to zbyt dużą popularnością. Głównie na dziwny charakter całego projektu, mało kto decydował się w ogóle na wspominanie o tym. Od czego jest jednak Boop, na którym takie tematy na nikim nie robią wrażenia.

Belle raczej nie brała w tym udziału i to może być największy problem. W końcu produkt wykorzystuje jej wizerunek.