w

Wardęga mocno niezadowolony ze sprawy nadchodzącej dramy. Revo przestał się do niego odzywać

Cały polski Internet już wie, że niedługo ma się pojawić bardzo głośna drama. Według Sylwestra Wardęgi jest to spory problem.


Nadchodząca drama, o której wszyscy youtuberzy tak chętnie wspominają miała wywrócić Internet do góry nogami. Im dalej w las, tym w tej sprawie pojawia się więcej wątpliwości. Wiadomo mniej więcej, czego ma to dotyczyć, a to za sprawą McKsiaze:

Dzisiaj jest jednak wiele głosów, które krytykują takie opowiadanie o dramie przed jej ujawnieniem. Jak zauważa Wardęga, powoduje to niepotrzebny “hype” i sprawia, że ludzie związani z dramą zaczynają maksymalnie uważać.

Wardęga o nadchodzącej dramie

Wardęga ewidentnie nie jest zadowolony z faktu, że ta drama w ogóle wyszła na jaw już teraz. Ludzie o niej mówią, bez sensu się napędzając i budując ogromne oczekiwania. Co ciekawe, youtuber wspomniał także o swoich kontaktach z Revo.

Okazuje się, że Revo przestał jakkolwiek kontaktować się z Wardęgą. Warto jednak wspomnieć, że ogólnie Revo jest ostatnio mało aktywny, przez co w sieci jest wiele plotek, że to właśnie on zajmuje się całą tą dramą.

Czy rzeczywiście Revo chodzi o oskarżenia w jego stronę związane z byciem związanym z Wardęgą? Tego nie wiadomo, na pewno youtuber ostatnio bardzo mało się udziela. To pewnie ma swoje sensowne wyjaśnienie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka