w

Wersow komentuje dramę Fagaty słowami: “Zawsze całe życie zapierd***łam”

Wersow w jednym z wywiadów została zapytana o to, co sądzi na temat dramy Fagaty.


Weronika raczej nie komentuje bieżących dram i ogólnych wydarzeń na Youtube. Teraz było inaczej. W ramach wywiadu dla serwisu “Pomponik” youtuberka odpowiedziała, co sądzi o zachowaniu Fagaty i jej całej dramie.

Przypomnijmy, że Masza, jedna z youtuberek, opublikowała informacje o Fagacie, udostępniając przy okazji nagrania głosowe, na których Agata mówi o swoich “planach życiowych”. Wszystko to wywołało ogromną burzę w Internecie.

Wersow o Fagacie

Wersow przyznała, że to słabe zachowanie, mówiąc:

Nie wiem, co o tym sądzić, szczerze ci przynam, że Fagatę poznałam wczoraj, w dzień, w którym ta drama się wydarzyła. No nie pochwalam takiego zachowania, zawsze całe życie zapierd**elałam i całe życie moi rodzice mnie wychowywali w ten sposób, żeby być niezależną, żeby się nie dać… żeby tak się nie zachowywać po prostu, więc ja jej wczoraj, jak obejrzałam ten materiał, powiedziałam: No, Agata przepraszam, ale muszę ci to powiedzieć, strasznie niefajne zachowanie z twojej strony. Ona tam powiedziała, że teraz się zmieniła i wydaje mi się, że to już ona musi się wypowiedzieć co sądzi. Ja nie chciałabym jej oceniać przez pryzmat tych rzeczy, które robiła kiedyś (…).

Fot. https://youtu.be/tCuAIu223jI

Wersow dodaje, że sprawę zna pobieżnie, jest to bardziej drama pomiędzy samymi dziewczynami. Oczywiście, że słowa youtuberki zaraz zostały przerzucone na różne grupy, gdzie ludzie trochę się śmieją, porównując jej sytuację z Frizem. Trudno jednak spodziewać się czegoś innego.