w

Wersow odpowiada na pytanie odnośnie postępów sprawy z logo. Co nowego wiadomo?

https://www.instagram.com/wersow

Weronika najwyraźniej zrozumiała, o co chodziło Sylwestrowi Wardędze. W jej nowym Q&A odpowiedziała, jak na ten moment wygląda sprawa z logotypem.


O sprawie z logo Wersow wiedzą chyba wszyscy. Trudno powiedzieć, czy będzie to jeszcze poruszane przez kanały “commentary”, ale na ten moment Weronika zdecydowanie nie ucieka od odpowiedzi.

I choć nie daje konkretów, to wiadomo, że coś w sprawie się dzieje. Tego widzowie dowiedzieli się z Instagrama Wersow, na którym zorganizowała Q&A – widzowie zadawali pytania, na które youtuberka odpowiadała.

Co nowego wiadomo?

Nie jest to jakaś przełomowa informacja w stylu “wszystko wyjaśnione”, ale najwyraźniej sprawa układa się po myśli Wersow. Jak czytamy:

Tak, dostałam już odpowiedź. Biuro projektowe DFT razem z moimi prawnikami już podjęli negocjacje ugodowe i sprawy idą w dobrym kierunku.

https://www.instagram.com/wersow

Słowa Weroniki mogą i pewnie będą kwestionowane przez Sylwestra Wardęgę, ale to zapewne dopiero za jakiś czas. Youtuber ma kontakt z DFT i zdaje się być na bieżąco.

Widać, że powoli wszyscy zaczynają o tym zapominać, sprawa się toczy, niewiele się dzieje i tak zapewne będzie to wyglądało do samego jej zakończenia. Wszyscy czują, że tak naprawdę wszystko zostało powiedziane.