w

Wersow zaliczyła kolejna wpadkę. Na swoim filmie użyła materiału kogoś innego, kogo z niego wycięto

Fot. https://youtu.be/41SnJ0TSrQc

Weronika w jednym ze swoich ostatnich odcinków zaliczyła kolejną wpadkę.


Dość zaskakujące, że choć Ekipa doskonale wie, iż jest na świeczniku, to jednak nadal zalicza wpadki. Oczywiście nie są one jakieś niesamowicie szkodliwe, ale na pewno zostałyby wytknięte niezależnie od tego, czy mowa tutaj o Wersow, czy o innym youtuberze.

Weronika w jednym ze swoich filmów wykorzystała materiał kogoś zupełnie innego, kogo nawet z niego wycięto. Nie wiadomo, czy była to inicjatywa youtuberki, czy po prostu montażysta nie przemyślał sprawy.

Co na to autor nagrania?

Chodzi tutaj o wywiad, jaki Damian Glinka przeprowadził z Dodą. Jego fragment został użyty w filmie Weroniki. Jak sam autor mówi:

Nie jest to najfajniejsza sytuacja, że ktoś korzysta z mojego materiału, wycina mnie z niego i dodatkowo mnie nie oznacza. Jednak nie mam pretensji do Wersow, bo ona często pada ofiarą swojej Ekipy. Moja droga, jak to oglądasz, to zapraszam cię na wywiad, jak będziesz w Warszawie dawaj znać.

Oryginalny TikTok: https://www.tiktok.com/@damian_glinka

Wydaje się, że to rozsądne podejście. Choć fragment pojawił się w filmie Weroniki, to trudno powiedzieć, czy to ona była odpowiedzialna za jego umieszczenie w ten sposób, bez oznaczenia i dodatkowo z wyciętą osobą, która przeprowadzała wywiad.

Nie zmienia to jednak faktu, że to kolejna wpadka Ekipy, która przecież robi, co może, by unikać jakkolwiek kontrowersyjnych sytuacji.