w

Wiecie, czym według boomerów Ekipa Friza przesadziła? Ponoć nawiązaniami do Jana Pawła II

Ostatnio wokół Ekipy Friza nie działo się zbyt wiele. Youtuberzy wrócili do swojego rytmu, a boomerzy nadal przekręcają z jakiegoś powodu nick Friz na “Fritz”.


Kilka dni temu pojawiła się informacja o tym, że umorzono postępowanie wobec wysadzenia samochodu przez Ekipę. Wszyscy już dawno o tym zapomnieli, z resztą mało kogo to szczególnie interesowało. Friz skomentował to w ten sposób:

Czy ktoś w ogóle o tym pamiętał? Raczej nie, ale informacja w mediach jest przedstawiana jako jakaś niesamowicie ważna. Dla kogo? Nie wiadomo.

Ekipa Friza i kremówki

Z kolei Fusialka nagrała tydzień temu film, w którym wzięła kilku uczestników T5M i wybrała się z nimi do Wadowic. Ogólnie ostatnio youtuberka mocno zyskuje i zbiera naprawdę pozytywne opinie pod swoimi filmami.

W każdym razie, w odcinku znalazło się bicie rekordu Jana Pawła II, który miał zjeść ponoć 10 kremówek. Youtuberzy spróbowali go pobić, co się nie udało. Nie było tam nic groźnego, nie pojawiły się żadne przytyki w stronę Papieża, kompletnie nic. To jednak wystarczyło, by boomerzy spytali, czy nie jest to przesadą.

Zastanawiacie się, jakie zdjęcia? Po prostu kadry z filmu Fusialki, na których nie ma kompletnie nic, co mogłoby być jakąś przesadą.

Ekipa jest nośnym tematem, ale trudno powiedzieć, w jaki sposób kremówki miały wywołać jakąś sensację. A jednak da się.