w

Wiecie, że w McDonald’s powinniście dostać do drwala ten prezent?

Reklama

Wiele osób nie wie, inni nie dopytują, jeszcze kolejni cieszą się z prezentu. Chyba tutaj wszystko zależy od tego, na jakiego Maka traficie.


Kupując w McDonald’s drwala, można dostać specjalny prezent. Nie jest to nic niezwykłego, ale na pewno części osób zrobi się przez to milej na sercu. Trudno tylko dotrzeć tutaj do jakiegoś konkretnego schematu.

Część ludzi dostaje, część nie. Ciężko powiedzieć, w jakich przypadkach McDonald’s daje te prezenty, a w jakich nie. Czy to zależy od wielkości zamówienia, czy jest to rozdawane jakoś kompletnie losowo?

Co z drwalem?

Reklama

Autor nagrania pisze, że u niego każdy, kto zamówił powiększony zestaw, dostał… skarpetki. Nic wielkiego, ale każdy po cichu chciałby mieć.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@lukasz.musiatowicz/video/7302205154168769824

Wychodziłoby na to, że kluczem jest zamówienie powiększonego zestawu, ale nie wiadomo, czy działa to we wszystkich miastach, czy tylko wybranych etc. McDonald’s jako taki niekoniecznie cokolwiek mówi na ten temat.

Można zawsze zapytać, czy w danym McDonald’s dostaniecie skarpetki w gratisie do zamówienia, ale no wiadomo – niektórzy będą się wstydzić. Na pewno to funkcjonuje albo pracownicy niekoniecznie muszą mieć na ten temat wiedzę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka