w

Włamanie do domu Team X. Grupa influencerów zrobiła sobie “żart”. Kto za tym stał?

Jak informują domownicy Team X, w nocy włamano się do “dużego domu”. Miała to zrobić inna grupa influencerów w ramach żartu.


Cała ta sytuacja brzmi, jak nieśmieszny żart, ale ponoć wydarzyło się to naprawdę. Do domu Team X 3 miała się włamać inna grupa influencerów w celu zrobienia żartu. Obecnie na Youtube jest kilka “ekip”, więc ludzie od razu zaczęli typować podejrzanych. Ekipa Friza raczej odpadła na starcie, choć oni mieli podobną akcję.

Wszystko to relacjonują póki co jedynie osoby z Team X. Naturalnie jest to łączone z Natsu World, ale nie ma ku temu żadnych dowodów, przynajmniej na ten moment (16:47 w czwartek).

Włamanie do Team X

Kilka godzin temu u różnych youtuberów powiązanych z Team X zaczęły się pojawiać Insta Story opisujące żart z włamaniem do ich domu.

Warto dodać, że niektórzy mieszkają w domu “Y”, więc nie wiedzieli konkretnie, co się działo. W każdym razie sprawa bardzo stresująca, bo w domu Team X byli youtuberzy mający bardzo nieprzyjemne doświadczenia z takimi sytuacjami.

Prędzej, czy później wyjdzie, kto za tym stał. Zapewne pojawią się przeprosiny. Ludzie obecnie obstawiają youtuberów powiązanych z Natsu, ale ponownie – nie ma na to żadnych dowodów.