w

Właśnie padł rekord świata w subach na żeńskim Twitch. Ponad milion złotych z samych subów

Subskrypcje są jedną z najważniejszych rzeczy na Twitchu. Teraz jedna ze streamerek pobiła rekord wszechczasów na żeńskiej scenie.


Według Twitch Trackera w tym momencie w Polsce najwięcej subów ma Ewron, jest to liczba 4651 i choć wydaje się, że to naprawdę sporo, to w porównaniu z zagraniczną sceną Twitcha ta liczba już nie robi takiego wrażenia.

Rekord świata do tej pory wynosił około 52 tysięcy subskrypcji. kkatamina streamowała praktycznie cały czas przez dwa tygodnie, dzięki czemu ustanowiła nowy rekord.

Nowy rekord na żeńskim Twitchu

kkatamina w tym momencie ma już więcej, niż 54.700 subskrypcji. Jest to ogromna liczba, szczególnie że streamerka do tej pory nie była aż tak znana. Kojarzona może być z takich kategorii, jak Rozmowy czy Valorant.

Jej popularność wzrosła po wspólnych transmisjach z najpopularniejszymi streamerami na platformie. Niejednokrotnie towarzyszyli jej Sykkuno, Ludwig czy Valkyrae streamująca na Youtube.

Moment przebicia rekordu idealnie pokazuje, jak szybko widzowie wykupowali subskrypcje. Trudno sobie wyobrazić coś podobnego w Polsce.

54 tysiące subów to ogromne pieniądze, przyjmując nawet, że wszystkie to “Tier1”, wówczas daje to kwotę 269 tysięcy dolarów, czyli ponad 1.1mln złotych. Oczywiście streamerka musi część oddać, natomiast i tak w najgorszym wypadku zostanie jej mniej więcej połowa.