w

Włodarz Fame MMA robi swoją własną Ekipę na Youtube. Boxdel komentuje nowy projekt

Wszyscy wiedzieli, że jeden z włodarzy Fame MMA pracuje nad nowym projektem, w którym udział wezmą znani influencerzy. Teraz znana jest także nazwa – “Spontan”.


Wydawałoby się, że era ekip na polskim Youtube już powoli przemija. Nowe projekty nie wzbudzają już takich emocji, jak kiedyś, a ich wyświetlenia nie mogą się równać nawet nie tylko z Ekipą Friza, ale też z pierwszym Team X.

W momencie, gdy na polskim YT jest Genzie, projekt Natsu, Team X i kilka mniejszych ekip, próbę stworzenia czegoś podobnego podejmuje Wojtek Gola – jeden z włodarzy Fame MMA.

Spontan to nowa ekipa na Youtube

Projekt na ten moment jest w fazie przygotowawczej, choć było wiadomo o nim od jakiegoś czasu. Na Instagramie “członków” pojawiały się wspólne relacje, mniejsze i większe zapowiedzi. Teraz już wiadomo więcej.

Znana jest nazwa i profil na Instagramie. Spontan to znane osoby pokroju właśnie Wojtka Goli, Ferrariego, Zusje, Guzika.

O projekcie wypowiedział się między innymi Boxdel. Drugi z włodarzy Fame przyznaje, że nie wie jeszcze, jak to będzie wyglądać. Pierwszą i do tej pory jedyną aktywnością youtuberów był wspólny wyjazd do Hiszpanii. Na pewno więc można się spodziewać stamtąd jakichś filmów.

Widać jednak, że Boxdel ma pewne obawy o to, czy na Youtube nie jest już za dużo ekip i czy w ogóle Spontan znajdzie swoje miejsce.

Na pewno jednak da się zrobić coś “świeżego”, co pokazał Gola i swego czasu Rafonix. Było to skierowane do starszych osób i cieszyło się dużą popularnością. Aż do momentu zbanowania przez Youtube.