w

Wpadka Paramaxila na Twitch. Wózek inwalidzki nazwał fajnym rowerem elekrycznym

Paramaxil to jeden ze streamerów, zajmujących się głównie transmisjami IRL (In Real Life).


Paramaxil jest obecnie jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Według serwisu streamerzy.pl, jest na 5 pozycji pod względem popularności w lipcu.

Twórca podchodzi do swoich streamów w naprawdę ciekawy sposób. Niedawno pisaliśmy między innymi o jego profesjonalnej tratwie. Teraz zdarzyła mu się jednak pewna wpadka.

Wpadka Paramaxila z wózkiem inwalidzkim

Najpopularniejszym klipem z ostatnich 24 godzin na kanale Paramaxila jest urywek transmisji z pomyłką wózka inwalidzkiego z rowerem elektrycznym.

Widzowie od razu pisali klasyczne “banned”. Czy za coś takiego faktycznie można otrzymać blokadę? Twitch ostatnio kara za naprawdę dziwne rzeczy. Ostatnio platforma stwierdziła, że straszenie dzieci piekłem jest złamaniem ToS.

W tym wypadku wydaje się jednak, że nie będzie miało to większych konsekwencji. Paramaxil wielokrotnie przepraszał wszystkich, którzy poczuli się w jakikolwiek sposób urażeni.

Streamer jest w tym momencie najpopularniejszym polskim twórcą zajmującym się robieniem IRL. Przed nim znajdują się kanały growe i ten należący do ekipy.