w

Wpadka polskiej streamerki Twitch, której coś wypadło podczas sylwestrowej

Wczoraj, jak co roku, był „dzień wpadek”. Widzowie na Twitchu mogli zobaczyć wiele streamerek, które potencjalnie mogą spodziewać się banicji, ewentualnie ostrzeżenia od Twitcha.


Sylwester na Twitchu co roku wygląda podobnie. Dzień później niektórzy mocno żałują tego, co zrobili, inni w panice usuwają klipy. Kilka polskich streamerek pokazało nieco więcej, niż zezwala regulamin i teraz tylko czekają na ewentualną reakcję TTV czy newsa na Boopie.

Największą wpadkę zaliczyła streamerka, której coś uciekło przez sukienkę. Doświadczone streamerki już się przed tym zabezpieczają, ubierają specjalne spodenki, naklejają ochronę na pie**si (tak, musimy cenzurować nawet takie słowa).

Wpadka podczas transmisji

Wpadkę tę zaliczyła streamerka o nicku ArcLarka, którą obserwuje około 2.2 tysiąca osób. Średnio na jej transmisjach pojawiało się kilkadziesiąt osób, natomiast ostatnio przebiła barierę 300 osób w jednym momencie.

Sylwester dał wielu osobom niezłego boosta, a wpadki zapewne sprawią, że dojdzie jeszcze więcej widzów. Wersja bezpieczna:

Klip: khamires

Link, o który prosi kolega – KLIK

Czy można za to dostać bana? Tak i nie. Najpierw Twitch raczej przyznaje ostrzeżenia, dopiero potem banuje. Za tego typu wpadki można się spodziewać bana na 24 godziny, choć wszystko zależy od tego, czy ktokolwiek w ogóle to zgłosił podczas transmisji.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka