w

Wpadka popularnej streamerki Twitch, która jest modelką. Po czasie się zorientowała, że widać za dużo

Jedna z dość popularnych influencerek zaliczyła na Twitchu wpadkę. Zorientowała się dopiero po chwili, natomiast na ten moment co ciekawe nie została zbanowana.


To jedna z większych ostatnio tego typu wpadek, jeżeli chodzi o „uciekanie” czegoś ze stanika. Jedna ze streamerek transmitowała w sportowym staniku, który najwidoczniej nie był wystarczający. W pewnym momencie widzowie mogli zobaczyć to, czego nie powinni.

Tego typu wpadki zdarzają się stosunkowo często, natomiast dotyczą one najczęściej niezbyt popularnych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Twitchem i nie znają do końca regulaminów.

Wpadka modelki na Twitchu

Warto jednak powiedzieć, że dziewczyna ma OF, streamuje także content dla dorosłych, więc nie jest tak, że jakoś szczególnie się tym przejęła. Bardziej chodzi o możliwego bana na Twitchu.

Oczywiście Boop to Boop, więc pełna wersja – KLIK.

Jest to druga jej „wpadka” na Twitchu, pierwsza była bliźniaczo podobna, co prawdopodobnie oznacza, że jest to specjalnie.

Pełna wersja standardowo – KLIK

Dziewczyna nadal pozostaje bez banów, co jest dość zaskakujące. Nie ma szans, żeby nikt tego nie zgłosił, bowiem tematy o tych jej wpadkach są w tym momencie dość popularne. Czy to coś daje? Oczywiście, że tak. Podnosi liczbę widzów, natomiast nie są to takie skoki, jak w przypadku „pełnej wpadki”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka