w ,

Wpadka streamerki Twitch z za krótką sukienką, która może skończyć banem

Twitch ostatnio bardzo rygorystycznie podchodzi do kwestii ubioru i nagości. Stąd nawet pozornie mała wpadka może skończyć się zawieszeniem.


Wczoraj wspominaliśmy o Alinity, która “przypadkowo” odsłoniła zbyt wiele. Widzowie domagali się równości tak samo dla małych, jak i dużych streamerów i faktycznie, influencerka została zbanowana.

Tym razem chodzi o Leenę, której sukienka okazała się zbyt krótka.

Wpadka podczas streama Twitch

TSM Leena to znana streamerka, która często pojawia się na różnych innych transmisjach. Tym razem u Mytha, któremu miała ostrzyc głowę. Obecna sytuacja trochę utrudnia pójście do fryzjera, a samo obcinanie wydało się dość zabawnym contentem.

Widzowie jednak szybko zauważyli, że Leena ma zbyt krótką sukienkę i zaczęli masowo ostrzegać streamerkę przed możliwym banem. Pokazywanie nawet bielizny po zaostrzeniu regulaminu Twitcha może zakończyć się zawieszeniem.

Klip został szybko usunięty, podobnie, jak cały zapis VOD. Jest to jednak kolejna sytuacja, w której nie wiadomo, jak zostanie to zinterpretowane przez sam serwis. Wspominana Alinity bana otrzymała dopiero po upływie 24 godzin, w tym przypadku może być podobnie. Gorzej, że chodzi tutaj o kanał Mytha – ten ma ponad 6 milionów obserwujących.