w

Wpadka z pokazaniem majtek na Twitchu. Ale można się na tym nieźle „przejechać”

Samo pokazanie majtek na Twitchu jest zagrożone banem, natomiast ten przypadek jest w pewien sposób specjalny.


Wpadki z majtkami zdarzają się praktycznie cały czas i nie wywołują już na Twitchu większych emocji. Jest tego tak dużo, że mało kto w ogóle zwraca na to uwagę. Ten przypadek jest jednak w pewien sposób szczególny, bo pozwala idealnie trollować ludzi.

Na Twitchu jest masa bardzo kolorowych ludzi, którzy wybijają się na tle pozostałych. Nie znając tego środowiska można się czasem nieźle „przejechać”, co widać nawet po Twitterze, czy Reddicie, gdzie ludzie opisują tę wpadkę.

Bardzo specyficzna wpadka

Jeżeli ktoś nie zna tej postaci, to tak wygląda moment, gdy sukienka została zbyt wysoko podniesiona:

Dlaczego ktoś miałby się tutaj poczuć zakłopotany? Cóż, to „F1NN5TER”, nie streamerka, a streamer, który często trolluje ludzi swoim wyglądem. Za granicą większość już go kojarzy, ale jak widać po Tiktoku, czy innych mediach, niekoniecznie ludzie są świadomi, że patrzą na streamera, a nie streamerkę.

F1NN5TER wybił się lata temu na Minecrafcie, potem zauważył, że wcielanie się w klasycznego „e-girla” daje mu sporo większe zasięgi, więc już przy tym został.

Dzisiaj nadal jego najpopularniejszym filmem jest ten z Minecrafta, gdzie udawał e-girla. A końcu minęło od tego już kilka ładnych lat.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka