w

Wujek Łuki przeprasza za swój żart podczas T5M i tłumaczy, dlaczego tak poźno

Wujek Łuki, jedna z najważniejszych osób w Ekipie, postanowił przeprosić za swój żart, który według wielu osób był nie ma miejscu.


Wujek Łuki wie, że jeden z jego żartów podczas programu Twoje 5 Minut był nie na miejscu. Nie spodziewał się, że zostanie to tak odebrane. Przypomnijmy, że jedna z najważniejszych osób w Ekipie postanowiła sobie zażartować ze spania w jednym łóżku i nieświadomym s*ksie.

Szybko zostało to skomentowane w mediach społecznościowych, ludzie bardzo to skrytykowali. Teraz Wujek Łuki postanowił się do tego odnieść na swoim profilu Instagram.

Wujek Łuki odpowiada

Wujek Łuki pisze, że czekał tyle czasu z wyjaśnieniami, by jego przeprosiny były szczere i nie wydały się napisane pod wpływem presji. Wiele osób już dawno o tym zapomniało, choć przeprosiny faktycznie zadziałały.

Ludzie mają świadomość, że tego typu rzeczy nie powinny się pojawiać. Warto tutaj przypomnieć, że ogólnie prowadzący uznali to za świetny moment – na tyle, że zrobili z tego Shortsa i wstawili na główny kanał Friza. Zostało to jednak usunięte po tym, jak zaczęła się bardzo duża krytyka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka