w

xntentacion odpowiada, czy zamierza jeszcze wrócić na Twitch: “niedowiarkom wytłumaczę o co cho”

xntentacion jest ewenementem, jeżeli chodzi o polskiego Twitcha. Bardzo szybki wzrost popularności i gwałtowny spadek. Czegoś takiego wcześniej nigdy nie było.


xntentacion był i nadal jest bardzo ciekawym przypadkiem polskiego Twitcha. Nieznana osoba wchodzi w świat TTV i z miejsca osiąga absurdalnie wysokie liczby. Potem coś zaczyna się psuć, a ludzie “opuszczają statek”.

Ostatnie transmisje streamera miały miejsce na początku września, potem zapadła cisza.

Czy “Bartosh” wróci?

Choć wiele osób zupełnie zapomniało o xntentacionie, to jednak nadal ma on sporą ilość fanów, którzy co jakiś czas pytają, czy streamer w ogóle myśli o powrocie na TTV. Co ciekawe, Bartosz postanowił kilka dni temu odpowiedzieć wszystkim, którzy byli ciekawi, jak obecnie wyglądają sprawy.

Na jego facebookowej grupie kilka pojawiła się informacja:

Obiecuję widzowie, że wrócę a niedowiarkom wytłumaczę o co cho, stay tuned, dziękuję prawdziwym że zostali!! Mam już nowe stanowisko, przeprowadzony i dopinam wszystko. Wszystkich co mówią, że nie szanuje widzów szanowny fak i proszę o wyjście z grupy a cala reszta pozdrawiam

Czyli wygląda na to, że po sporym okresie ciszy w temacie ewentualnego powrotu jest mocna deklaracja. Nie wiadomo jednak, kiedy streamer zamierza wrócić i z jakim kontentem.

Trudno powiedzieć, czy będzie to huczny powrót, czy bardziej kameralny stream z Ligi Legend.