w

Xntentacion ostro o Franiu po rozwaleniu teleturnieju “Nie spodziewałem się, że uczestnik będzie deb*lem jeb*nym”

Wczoraj xntentacion, jeden z polskich streamerów Twitch, zorganizował teleturniej, w którym udział brali inni popularni twórcy. Coś jednak poszło nie tak.


XN próbuje powrócić na Twitcha z nowymi pomysłami, które przyciągają uwagę widzów. Wczoraj w pewnym momencie teleturniej organizowany przez streamera oglądało nawet ponad 15 tysięcy osób.

Sam teleturniej był dość ciekawy i wywoływał pozytywne emocje. Pojawili się tam między innymi Tromba, Rafonix, Graf, Takefun, Awięc, Wojtek Gola czy Kuba Nowaczkiewicz. Miał też być tam Franio, ale coś poszło nie tak.

Franio przypadkowo zleakował dostęp

Jedną z osób, które miały brać udział, był Franio – streamer w klasyczny dla siebie sposób zaliczył jednak sporą wpadkę. Zleakował dostęp, przez co na kanał komunikacji streamerów wchodzili losowi ludzie.

Widzowie zaczęli publikować zdjęcia 18+, spamować i puszczać piosenki z Rafonixem w roli głównej. Stream zaczął się też maksymalnie ścinać.

XN musiał kompletnie wyłączyć teleturniej i odłożyć go w czasie. Jak mówił, nie spodziewał się, że jeden z uczestników może być “debi*em jeban*m”, który zleakuje hasła.

Oczywiście tekst o Fame MMA to bardziej żarty, ale faktycznie można powiedzieć, że Franio swoją wpadką popsuł całą inicjatywę, przez co wiele osób jest na niego zła.