w

xQc był tak pewny wygranej Francji, że postawił sporą sumę pieniędzy. Reakcja na przegraną

xQc, popularny streamer Twitch, stracił sporą sumę pieniędzy. Dla niego nie jest to wielki problem – większe sumy zostawiał na ruletkach.


xQc jest milionerem, którego niekiedy ponosi fantazja. I tak było także tym razem. Streamer śmiechem, żartem przekomarzał się ze swoimi widzami, że Francja na pewno wygra finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Wszyscy wiedzą, że wygrała Argentyna. xQc musiał więc pogodzić z utopieniem sporej ilości gotówki. W sumie było to 500 tysięcy dolarów, czyli ponad 2 mln złotych.

Reakcja xQc

xQc zdecydował się wycofać zakład, zostawiając sobie całe 5 tysięcy dolarów. Było to w momencie, gdy Francja przegrywała 0:2. Streamer mógł chociaż poczekać do wyrównania, które nastąpiło – wówczas może nie straciłby blisko 500 tysięcy, a trochę mniej.

Streamer miał też drugi zakład za dodatkowe 100 tysięcy dolarów. Postawił na to, że to Francja strzeli gola w dogrywce jako pierwsza. Ten zakład również nie wszedł.

Dla xQc nie są to jakieś wielkie pieniądze. Odrobi to zapewne kilkoma streamami i jakąś współpracą. Przy jego skali to są wydatki, których zapewne kompletnie nie odczuje. Pośmiać się jednak zawsze można.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka