w

„Pokażesz mi tyłek?” – bardzo niepokojące nagranie na Youtube, w którym obcokrajowiec zaczepia Polki

W sieci już jakiś czas temu pojawiło się bardzo niepokojące nagranie, na którym obcokrajowiec chodząc po Polsce zaczepia dziewczyny.


Film ma już trochę, ale za chwilę na pewno będzie o nim głośno. Obcokrajowiec chodzi po Polsce i nagrywa nastolatki, próbuje uchwycić kamerą miejsca intymne, proponuje s*x. Nagranie jest naprawdę niepokojące.

Na filmie pada kilkukrotnie informacja o tym, że dziewczyny są na streamie. Prawdopodobnie jest to więc jakiś wycinek transmisji. O filmie było głośno na zagranicznych forach, ludzie zastanawiali się, gdzie to było nagrywane.

Co ciekawe, w obronie Polek stanęli inni Polacy z 4chana i innych for, którzy deklarowali, że znajdą nagrywającego. Na pewno obcokrajowiec ma konto na Twitchu, gdzie ostatni stream leciał 14 listopada.

Naprawdę niepojące nagranie

Oryginał nie posiada żadnej cenzury, zapewne zostanie niedługo zdjęty z Youtube. Wycinki, które są odpowiednio ocenzurowane (nie widać tożsamości) wystarczą, by zorientować się, co oglądacie:

Gość wyzywa od „dz*wek” przechodzące kobiety, co gorsze, zaczepia nawet młodsze osoby, które wprost mówią, że mają po 15 lat. Jedna z wypowiedzi wskazuje, że właśnie o taki wiek mu chodzi.

Zaczepia praktycznie każdą napotkaną dziewczynę, komentuje w paskudny sposób.

Bardzo możliwe, że temat zostanie pociągnięty dalej. Na oryginalnym kanale są dwa filmy, z czego jeden z wizerunkiem mężczyzny, natomiast nie wiadomo, czy to on.

Najnowsze informacje wskazują, że dalej jest w Polsce, ostatni film opublikowany przez niego ma około 2 tygodni, nadal więc gdzieś tam jest.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube