w

Bonus BGC wstawiał naprawdę niepokojące wpisy o gwał*ach. Potem wytłumaczył, że bierze leki

Bonus BGC wczoraj wywołał w sieci bardzo duże zamieszanie. Na jego Instagramie pojawiły się bowiem naprawdę niepokojące wpisy.


Trudno powiedzieć, co się dokładnie wydarzyło, ale Bonus BGC wstawił kilka bardzo dziwnych Story na Instagramie, pisząc o High League, o gwa*tach. Ludzie byli niesamowicie zaskoczeni, bo nikt nie wiedział, o co dokładnie w tym chodzi.

Wpisów było kilka. Finalnie Bonus wszystkich przeprosił wyjaśniając, że bierze obecnie leki – nie wiadomo jakie i na co. Ludzie nie tyle się z tego śmiali, co bardzo zmartwili. Takie wpisy sugerują, że naprawdę coś było bardzo nie tak.

Wpisy Bonusa BGC

Wpisów było kilka, natomiast osoby postronne nie będą zupełnie wiedzieć, co tu się wydarzyło i czego to dotyczyło. W zasadzie nadal nie wszystko jest jasne.

Według wyjaśnień, te wpisy miały być “następstwem choroby”.

To niejako potwierdza ostatni wpis Bonusa na ten temat, w którym otwarcie przeprasza i pisze o lekach.

Wszystko to wyglądało i nadal wygląda bardzo źle. Wszyscy już powoli zaczynali zapominać o Bonusie i jego postaci, teraz zawodnik o sobie przypomniał. Trzeba jednak zrozumieć, że prawdopodobnie jest to kwestia choroby. Raczej nikt nie będzie miał teraz do Bonusa żadnych problemów.