w

Boxdel z bardzo niepokojącą wiadomością o swoim zdrowiu. Youtuber musi zrobić przerwę

Boxdel w filmie odpowiadającym Nitrowi wspomniał, że musi sobie zrobić przerwę i zająć się zdrowiem.


Boxdel już niezależnie od tego, co odpowie mu Nitro nie będzie nagrywał kolejnego filmu. Głównie ze względów zdrowotnych. Co więcej, youtuber wspomina, że musi zrobić sobie przerwę także od innych swoich zajęć, w tym chociażby od Aferek.

Boxdel wspomina również, że będzie miał problemy z pojawieniem się w tym roku na jakichkolwiek eventach. Wygląda więc na to, że chodzi o coś poważnego, co uniemożliwi mu funkcjonowanie na pełnych obrotach.

Boxdel musi zadbać o zdrowie

Boxdel jest bardzo lubianym twórcą i każdy oczywiście życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Youtuber nie powiedział wprost, o co chodzi, natomiast z jego słów wynika tyle, że chodzi o coś poważnego.

„Ta przerwa jest przymusowa. Wykryto u mnie g*wno, którego muszę się pozbyć”

Jak wspomina youtuber, jest to nieszczęśliwy okres, chociażby ze względu na grudniowe stawki, natomiast zdrowie jest oczywiście zdecydowanie najważniejsze. Do końca roku youtubera będzie w sieci mniej, na jego kanale w 2022 roku nie pojawi się już żaden film.

Boxdel używa na koniec słowa „przepraszam”, ale kompletnie nikt nie oczekuje w tej sytuacji przeprosin. Zdrowie to absolutna podstawa i każdy zrozumie przerwę.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube