w

Owca z WK, popularny youtuber, miał wypadek? Rozbite BMW wygląda bardzo poważnie

https://panoramakutna.pl/groznie-na-a1-pod-kutnem-sportowe-bmw-uderzylo-w-bariery-zdjecia

W sieci pojawiły się domysły odnośnie BMW, które rozbiło się na A1. Głównie dlatego, że malowanie samochodu, a raczej jego oklejenie, przypomina to, które ma OwcaWK.


@Aktualizacja

Owca potwierdził w swoich mediach społecznościowych, że faktycznie to jego BMW. Kaja również informowała, że chodziło właśnie o nich. Nikomu nic się nie stało. Kaja ma jedynie podrapane kolano.


Oryginalny news:

Wszyscy doskonale znają WK Dzik, dlatego w sieci szybko pojawiły się informacje o tym, że BMW, które rozbiło się na A1, może należeć do jednego z członków grupy. Informacja ta nie jest w tym momencie potwierdzona i nie należy jej w ten sposób traktować. Może być to kompletny przypadek.

Rzeczywiście jednak malowanie BMW jest bardzo podobne, a osoba widoczna na zdjęciu ma naklejone na nodze tejpy – takie same, jakie miała naklejone tego dnia Kaja, również popularna youtuberka i jednocześnie dziewczyna Owcy.

Rozbite BMW

O kolizji napisał serwis “panoramakutna”, dodając zdjęcia:

BMW jest naprawdę mocno uszkodzone, a po lewej stronie widać osobę z tejpami. Kaja publikowała na swoim Instagramie materiały właśnie z tak naklejoną taśmą.

Kaja i Owca są świetną parą, wnoszą na polskiego Youtube’a coś, co było niesamowicie potrzebne. Kanał “Dzwigaj dziewczyno” na co dzień motywuje masę kobiet, ale i mężczyzn do ruszania się, choć poruszane są tam często niesamowicie ważne zagadnienia. Warto zobaczyć i oczywiście, jeżeli naprawdę rozbił się Owca lub Kaja, to życzymy dużo zdrowia.