w

Polski youtuber z blisko 400 tysiącami subskrypcji trafił do szpitala, “długo chyba z niego nie wyjdę”

Na polskim Youtube jest sporo kanałów, które mają swoją niszę, a to zdecydowanie jeden z nich.


Polski Youtube ma swoją bardzo mocną społeczność związaną z poszukiwaniami. Jest w sumie kilka, jak nie kilkanaście związanych ze sobą kanałów, które publikują treści powiązane z szukaniem różnego rodzaju rzeczy.

Jednym z największych, o ile nie największym, jest kanał o nazwie “Odyn”. Jego twórca podróżuje po Polsce, ale też i po świecie w swoim “T4”, poszukując skarbów i zwiedzając przy okazji dane miejsca.

Youtuber trafił do szpitala

Odyn ma zgromadzoną wokół siebie sporą społeczność. Wiele osób go uwielbia, część natomiast bardzo chętnie komentuje każde jego potknięcie czy niezbyt przemyślany pomysł. W sumie youtuber zebrał blisko 380 tysięcy subskrypcji, a jego wyświetlenia wahają się od miliona do nawet pięciu milionów miesięcznie.

2 dni temu youtuber potwierdził, że znalazł się w szpitalu.

Informacja ta zdecydowanie nie jest niczym dobrym. Nie wiadomo, kiedy youtuber opuści szpital. Mimo posiadania wielu krytyków Odyn jest bardzo ważnym elementem świata poszukiwaczy. To jego kanał wręcz napędza całe towarzystwo. Kto choć raz nie oglądał “taktycznych zakupów”, krojenia pomidorów i poszukiwań, ten nie może mówić, że zna polski YT.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Youtube