w

Popularny polski youtuber z 740 tysiącami subskrypcji ma dość

Reklama

Jeden z popularnych polskich youtuberów wprost mówi, że przegrał z hejtem. Nie radzi sobie z tym, co pojawia się pod jego filmami.


„Nie czuję się bezpiecznie na Youtube” to tytuł filmu, który pojawił się dzisiaj w wielu miejscach. Na polskim Youtube jest wiele różnego rodzaju materiałów, choć tak naprawdę trudno wśród nich znaleźć takie, które na luzie można by było traktować jako naukowe.

Jeden z właśnie takich kanałów ma problem. Na tyle duży, że wprost mówi o tym, iż przestał czerpać satysfakcję z publikowania treści na platformie. Jest tam wiele zarzutów, głównie w stronę Youtube i jego mechaniki.

Uwaga. Naukowy Bełkot

Reklama

Kanał Uwaga, Naukowy Bełkot opublikował film, w którym mówi o masie komentarzy, które nieustannie pojawiają się pod jego filmami. Wiecie, to twórca, który nagrał o szczepionkach. I tak, od miesięcy mierzy się z takimi samymi komentarzami.

Osoby przeciwko szczepionkom to jeden z najgorszych wrogów, jakich można sobie wyobrazić. Oni naprawdę nie odpuszczą.

Tych komentarzy, często w ogóle nieprawdziwych jest cała masa. I trudno z nimi coś sensownego zrobić, bo obecne na Youtube filtry są kulawe. Takich kilka wybranych odpowiedzi na komentarze:

Video

Uwaga. Naukowany Bełkot ma ponad 740 tysięcy subskrypcji, to jeden z najbardziej szanowanych kanałów na polskim Youtube. Twórcy kanału mają jednak coraz częściej dość braku odpowiednich narzędzi, czy po prostu dyskutowania z ludźmi, którzy szerzą swoją wizję świata, niekoniecznie zgodną ze stanem faktycznym.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Youtube