w

Popularny youtuber zmarł podczas wchodzenia na most. Całość była streamowana

Od razu napiszemy i uspokoimy, nie chodzi o nikogo z Polski. Policja początkowo podała, że chodzi o Youtube, natomiast teraz wersja się płynnie zmienia.


Ile źródeł, tyle wersji tej samej informacji. 17-letni youtuber, choć obecnie trudno znaleźć informacje o tym, na której platformie było to streamowane, zmarł podczas wchodzenia na jeden z popularnych mostów. Czytając komunikaty policji, można dojść do wniosku, że albo było to na Youtube, albo na Facebooku lub Instgramie.

Raczej nie mówimy tutaj o Twitchu, by byłoby o tym głośno także w społeczności związanej z platformą. Tak czy inaczej, faktycznie jest to kolejna już osoba tracącą życie podczas wchodzenia w tego typu miejsca.

17-latek zmarł podczas wchodzenia na most

Dlatego polscy youtuberzy zajmujący się tym na co dzień bardzo mocno ostrzegają, że jest to ryzykowne zajęcie i lepiej po prostu tego nie robić. Nastolatek miał zamiar wejść na „6th Street Viaduct”, jego imię i nazwisko nie jest znane, tzn. policja go nie podaje.

W komunikatach pojawia się jednak zdanie „popularny youtuber”. Można więc sądzić, że chodzi o kogoś nagrywającego tego typu content, kto streamował to podczas wchodzenia na jakiejś innej platformie.

Te informacje o policji zmieniały się już kilkukrotnie, bo najpierw chodziło o budynek, potem o mężczyznę, następnie o most i nastolatka nagrywającego to na jakiejś platformie.

Ewentualnie po prostu chodziło o kogoś, kto chciał zrobić sobie zdjęcie na moście – też jest taka opcja, bo dopóki nie ma żadnego imienia, nazwiska, nicku czy czegokolwiek, to wszystko są tylko domysły.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Youtube