w

Zmarł popularny youtuber, który często pozdrawiał Polaków. Zginął, prawdopodobnie nagrywając film

Jest kilka zagranicznych kanałów, które w Polsce są niesamowicie popularne. Tor Eckhoff tworzył jeden z nich.


Tor Eckhoff był twórcą kanału znanego jako „Apetor”. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki swoim filmom, na których pił alkohol, pływał pod lodem czy jeździł samochodem po zamarzniętym jeziorze.

Był niezwykle pozytywną postacią, tworzył w określony sposób. Co roku nagrywał filmy „Im Not Dead”, gdyż walczył z rakiem. Ostatni taki film opublikowano zaledwie kilka dni temu. Niestety, kolejna wyprawa skończyła się tragicznie.

Norweska policja potwierdziła, że Apetor wszedł pod lód, spod którego już się nie wydostał. Policja została wezwana przez świadka, który miał usłyszeć wołanie o pomoc. Służby wyciągnęły youtubera, natomiast niestety pomimo przetransportowania go do szpitala Apetor zmarł. Wszystko wskazuje na to, że Tor Eckhoff nagrywał swój kolejny odcinek.

Youtuber był bardzo pozytywnie oceniany, stanowił miłą i pozytywną odskocznię od wszystkich innych filmów na platformie. W Polsce kojarzy go cała masa osób, Apetor chętnie pozdrawiał Polaków, pił żubrówkę i kilkukrotnie odwiedził nasz kraj.

Na Youtube zebrał ponad 1.2mln subskrypcji. Jego wszystkie filmy zostały wyświetlone 389 048 651 razy, swoje materiały publikował od 2006 roku.

DołączObserwuj
Więcej z Youtube