w

Youtuber ujawnia, ile zarobił na promocji konkurencji Fame MMA. Wystarczyło wrzucić link do Prime MMA

Jeden z polskich, dość kontrowersyjnych youtuberów opublikował na swoim Instagramie promocję, dodając do tego informację o tym, jaki przelew za nią dostał.


Fame MMA ma naprawdę dużą konkurencję. Do tej pory wszyscy uznawali, że największym zagrożeniem jest High League, ale powoli to się zmienia. Coraz więcej mówi się o Prime MMA, które zdaje się mieć pokaźny budżet.

Kruszwil pochwalił się, ile zarobił na promocji Prime MMA. Kilka godzin temu zaczął promować galę nieco bardziej, udostępniając link do PPV. Nie wiadomo, czy to wszystkie działania, ale można się domyślać, że zdecydowanie nie.

Ile Kruszwil na tym zarobił?

Jeżeli youtuber niczego nie przerabiał, to za promocję otrzymał ponad 100 tysięcy złotych. Kruszwil specjalnie zasłonił pierwszą cyfrę, ale można się domyślać, że znajduje się tam “jedynka”.

Jeżeli to prawda, to Kruszwil zarobił na promocji więcej, niżeli niektórzy na samych walkach. Chyba, że to zwyczajnie nieprawda i youtuber chce się popisać przed swoimi widzami. Ewentualnie przelew nie jest tylko za promocję, ale także za chociażby walkę, czy jakieś inne aktywności.