w

Youtuber z 600 tysiącami subów z mocnym filmem o Nitro. Jak Sergiusz na to odpowiadał?

Od kilku dni zapowiadany był film na temat działalności Nitra, finalnie pojawił się on na Youtube.


Po wielu zapowiedziach na Youtube wylądował blisko godzinny film na temat działalności Nitra. Trudno powiedzieć, dlaczego akurat teraz inni youtuberzy zaczęli się w ogóle interesować działalnością Nitra, natomiast faktycznie to już któryś film w podobnym tonie.

W tym konkretnym przypadku jest też pewna kwestia, która łączyła Nitro i kanał, który o nim nagrał film. Prezenterem, czy też jedną z osób odpowiedzialnych za materiał, jest komentator LoLa, o którym Nitro wypowiadał się dość negatywnie.

Film o Nitro i odpowiedź youtubera

Film w tym momencie ma blisko 14 tysięcy wyświetleń, wylądował na głównej stronie Wykopu i w zasadzie to tyle. Film ma kilka różnych sekcji, wewnątrz których pokazywane są mniej i bardziej atakujące napisy.

Trudno powiedzieć, jak ten film „poleci”. Materiał jest kontrowersyjny, może być także zdjęty, jeżeli tylko Nitro zechce. W każdym razie na razie zbiera raczej pozytywne opinie na temat jego kształtu.

Nitro nie odniósł się jeszcze do treści samego filmu, natomiast wypowiadał się o nim przed publikacją, domyślając się, czego może on dotyczyć.

Video

Klip: Zakrza

Czy będzie to miało jakieś konsekwencje? Raczej nie. Polski Youtube do tej pory zbanował chyba tylko kilka kanałów, powiązanych stricte z patostreamingiem. Większość z tych twórców i tak porobiła inne kanały i dalej działa. Niektórzy siedzą w więzieniu, inni na Twitchu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka