w ,

Youtuberka, która sprzedawała wodę po swojej kąpieli wróciła ujawniając powód jej nieobecności

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci wróciła na Youtube.


Na Youtube występuje wiele różnych osobowości. Jedne są rozpoznawalne ze swojego poczucia humoru, kolejne z umiejętności grania, a jeszcze kolejne ze sprzedawania wody.

Belle Delphine zasłynęła z wielu powodów. Można ją znaleźć na Youtube, ale także na stronach dla dorosłych. Najgłośniej zrobiło się o niej w momencie, gdy zaczęła sprzedawać pojemniki z wodą po wykąpaniu się w niej.

Powrót na Youtube

Belle wróciła na Youtube dokładnie w takim stylu, w jakim można się było spodziewać. Jej kontrowersyjny materiał od razu wzbudził duże emocje i w kilka dni osiągnął ponad 7 milionów wyświetleń. Youtuberka nagrała bowiem piosenkę, pokazując trochę więcej swojego ciała.

Przy okazji Belle napisała na swoim Twitterze, dlaczego jej tyle nie było. Okazuje się, że nie było to wcale spowodowane hejtem, czy mową nienawiści. Jak widać po samym utworze, Youtuberka nie ma z tym najmniejszego problemu. Jej absencja była spowodowana kontuzją.

Można się spodziewać, że influencerka wróci nie tylko na Youtube i prawdopodobnie szybko odzyska swoją popularność. W kilka dni na jej kanale znalazło się ponad 300 tysiecy nowych subskrypcji.