w

Z kim jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów (TOP 4) może zawalczyć na Fame MMA?

Wygląda na to, że na Fame MMA może się pojawić naprawdę znana osoba, która pod względem ilości subskrypcji jest w tym momencie na 4 miejscu Polski.


Fame MMA jest w stanie pozyskiwać coraz większych influencerów. Teraz okazuje się, że Tromba może mieć bardzo popularnego przeciwnika, który w tym momencie zajmuje 4 miejsce w Polsce pod względem ilości posiadanych subskrypcji na Youtube

Walka ta nie jest jeszcze pewna, ale ma spore szanse na realizację. Wiadomo, że youtuber ten rozmawiał zarówno z Fame MMA, jak i samym Trombą. Potem ten kontakt się urwał, bo wówczas Fame nie było stać na taki wydatek.

Rezi vs Tromba na Fame MMA?

Youtuberem, o którym mowa, jest Rezi. Podczas jednej ze swoich transmisji przyznał, że rozmawiał z Trombą i Fame MMA. Nic nie zostało potwierdzone, ale faktycznie może coś być na rzeczy.

Oczywiście, jeżeli w ogóle, to zapewne zostanie to skomentowane dopiero przez Fame. Ewentualnie Rezi czy Tromba wspomną o tym gdzieś na swoich mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że Tromba ostatnio potwierdził, że będzie chciał się skupić stricte na walkach.