w

Z Xayoo Industries odszedł jeden ze streamerów. Wcześniejsze informacje się potwierdziły

Reklama

Około miesiąca temu wspominaliśmy, że Xayoo podjął decyzję o rozejściu się z jednym ze streamerów, teraz to się dodatkowo potwierdza.


Wiele osób uznało, że są to standardowe żarty, ale wygląda to całkiem poważnie. Oczywiście nadal mówimy o XI, więc trzeba do wszystkiego podchodzić ze sporym dystansem. Około miesiąca temu Xayoo informował, że drogi XI rozeszły się z Japczanem.

Nadal mieli być znajomymi, ale ich biznesowe połączenia po prostu odeszły. XI jest podpisane z Fame, a walka Japczana w High League po prostu oznaczała wybranie własnej ścieżki, już bez bycia w większej grupie.

Teraz Japczan to potwierdza

Reklama

Podczas ostatniego wywiadu zostało to potwierdzone. Japczan rzeczywiście rozstał się z grupą Xayoo Industries pod względem biznesowym.

Video

Klip: https://youtu.be/9QfhhReiOFs

Streamer nadal pozostaje zbanowany na Twitchu, co zapewne nie ułatwia mu życia. Nie tworzy zbyt wiele na Youtube, teraz ludzie mogą go zobaczyć za sprawą występu w High League, który niejako przypomina o Japczanie.

Historia pokazała, że praktycznie każdy zbanowany streamer Twitch dostawał drugą, a niekiedy i trzecią szansę. Bardzo prawdopodobne, że Japczan w pewnym momencie wróci na TTV i nadal będzie jednym z topowych streamerów. Póki co transmituje na Kicku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka