w

Z Youtube’a na OF. Serwery platformy nie wytrzymały tego głośnego wydarzenia

Jedna z popularny osób w świecie Youtube’a pojawiła się na OF. Było to na tyle duże wydarzenie, że serwery nie wytrzymały.


Do tej pory chyba nie było przypadku, w którym serwery OF po prostu padają ze względu na pojawienie się tam jakiejkolwiek celebrytki czy celebryty. Teraz to się udało, a panowie szukający wrażeń mogą być zawiedzeni.

Wyjątkowo bowiem nie chodzi o żadną youtuberkę ani streamerkę. To osoba, która zgromadziła na Youtube ponad 34 mln subskrypcji i tak oto stała się jedną z największych gwiazd OF. Co ciekawe, cały przychód z działalności tam zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Mowa o youtuberze

Osobą, która zawitała na OF, jest Markiplier. W Polsce będzie go kojarzyć stosunkowo mało osób, ale jest on bardzo popularny. Jego filmy robią po 1-2 mln wyświetleń. 6 dni temu wrzucił informację o tym, że pojawia się na OF.

Na razie OF jest dostępny do spróbowania za darmo. Znajdują się tam trzy zdjęcia, które oczywiście stały się jednymi z najpopularniejszych w serwisie. Dlaczego? Raz, że chodzi o popularnego youtubera, dwa, że w tle znajdują się pieniądze przeznaczone na cele charytatywne.

Markiplier udowadnia, że nie trzeba być wcale kobietą, by odnieść sukces na OF. Kluczem jest zebranie społeczności. Tutaj oczywiście motywy, jakimi kierują się użytkownicy OF, są jednak inne, niżeli w przypadku większości infuencerek.

Ale jednak się da – można być facetem i mieć potężnego OF-a. Nie jest to więc rynek dedykowany tylko i wyłącznie paniom, choć te mają zdecydowanie łatwiej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka