w

Za moment zmieni się TOP 1 na polskim Youtube. Kto wyprzedzi wszystkich innych?

Na polskim Youtube szykuje się zmiana pierwszego miejsca, które od dłuższego czasu zajmował Blowek.


W 2021 roku mało kto już patrzy na ilość subskrypcji. Bardziej liczą się po prostu wyświetlenia z odcinka na odcinek. Niezależnie jednak od tego, czy widzowie zwracają uwagę na milionowe suby, czy też nie, na platformie szykuje się zmiana TOP 1.

W Polsce czołówka była stabilna już od dłuższego czasu. Pierwsze miejsce zajmował Blowek z 4.6mln subskrypcji, potem wszyscy inni pokroju Friza, Stuu i Rezigiusza. Wśród nich pojawił się jednak kanał, który już jest na drugim miejscu.

Kto będzie nowym TOP 1?

W ostatnich latach wiele mówiło się o tym, że filmy dla dzieci to potęga i rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić. To właśnie kanał z bajkami niedługo wyprzedzi Blowka. Choć “Bazylland – Tractors & Excavators” nie ma wcale tak wiele wyświetleń na ostatnich materiałach, to ogólne odsłony idą w grube miliony.

Kanbał w ostatnim miesiącu zyskał 100 tysięcy nowych subskrybujących. Łącznie przez 30 dni materiały zostały obejrzane ponad 42 miliony razy.

To sprawia, że objęcie TOP 1 jest już tylko kwestią czasu. Do tego tytułu zostało już tylko 100 tysięcy subskrypcji, czyli przy takim tempie rozwoju około miesiąca.

Mało kto by się spodziewał, że to kanał dla dzieci będzie na tronie, a nie wytwórnia muzyczna czy jakiś gigant od tworzenia masowych filmów pokroju “Czego nie robić”, różnych lifehacków bądź ciekawych wyzwań.