w ,

Za co emigr4ntk4, polska streamerka Twitch dostała permanentnego bana? Nie trudno się domyślić

Streamerka, która chodziła po blatach została permanentnie zbanowana. Przynajmniej według nieoficjalnych informacji.


Streamy emigr4ntk4’i budziły sporo kontrowersji, zdobywając przy okazji sporą popularność. Wszystko zaczęło się od kilkudziesięciu widzów, by skończyć na około tysiącu. Streamerka właśnie została zbanowana i choć oficjalnej informacji nie ma, to jest to z dużym prawdopodobieństwem perm.

Przypomnijmy, że nawet od permanentnych blokad można się odwołać, co pewnie emigr4ntk4 zrobi. Będzie miała jednak dość trudne zadanie, by przekonać moderację TTV.

Za co ten ban?

Ban mógł zostać nałożony tak naprawdę za wiele akcji, w szczególności za ubiór i dość specyficzną aktywność podczas streamów. Serwis usunął między innymi klipy z „ćwiczeń”, smarowania brzucha nutellą, czy wybrane „świece”. Może to dawać ogólny zarys tego, co konkretnie było powodem bana.

Regulamin Twitcha mówi jasno, że nie wolno pokazywać zbyt dużego dekoltu, choć sam w sobie jest dozwolony. Tak naprawdę blokada przy tego typu streamie była jedynie kwestią czasu. Na kanale było wiele shotów, które wprost łamały regulamin serwisu.

„Jeśli przedstawiasz się jako kobieta, musisz mieć zakryte sutki. Nie pozwalamy na pokazywanie odsłoniętego biustu. Dekolt jest dozwolony, o ile spełnia wymagania dopuszczalnego okrycia.”

„Okrycie musi być całkowicie nieprzezroczyste — przezroczyste ubrania (w pełni lub częściowo) nie są rozumiane jako okrycie.”

emigr4ntk4 mogła w miarę łatwo uniknąć bana, gdyby po prostu przeczytała regulamin. Wystarczyło ubierać nieprzezroczyste bluzki, dbać o brak tak dużego dekoltu, powstrzymywać się od robienia świec i wymachów nogami, czy malowania sobie brzucha nutellą.

DołączObserwuj
Więcej z NSFW