Za co Liza została zbanowana na Twitchu? Potencjalny powód bana na streamie Frania

Rozrywka

Reklama

Liza, jedna ze streamerek Twitch kojarzona nadal z Franiem i dziwnymi ruchami w mediach społecznościowych została zbanowana.


Liza to dość oryginalny i trudny do rozgryzienia dodatek do polskiego Twitcha. Czasami streamerka zachowuje się zupełnie normalnie i w żaden sposób nie poddymia, by potem zaskoczyć przykładowo banem.

Powód bana nie jest oficjalnie znany. Sama Liza też milczy na ten temat, natomiast potencjalnie chodzi o to, co wydarzyło się na streamie u Frania. Jest to póki co tylko trop, więc należy do niego podchodzić z dystansem.

Liza ban na Twitchu

Reklama

Liza podczas transmisji u Frania z pożegnania Burakowskiej wypaliła z „zakazanym słowem”. Istnieje szansa, że to właśnie to było powodem bana. Użycie tych słów na transmisjach u innych streamerów może skutkować banem na kanale danego twórcy, ale jest to ekstremalnie rzadkie.

Reklama

Dodatkowo jakby nie było, Liza w pewien sposób ma „pozwolenie”. Na zagranicznych streamach osób o określonym kolorze skóry takie słowa normalnie przechodzą bez bana.

(Uwaga na uszy, bannable słowo dla streamerów)

Video

Klip: https://twitter.com/Navcia_/status/1640117152085692416

Moment ten złapała Navcia, wykorzystując go do wbicia szpileczki. Dziewczyny dzisiaj znowu się kłócą i według wielu osób wygląda to po prostu jak grunt pod walkę.

Czy powodem bana było użycie zakazanego słowa? Tego można się tylko domyślać, na kanale nie było ostatnio chyba żadnych wpadek, a przynajmniej Twitch nie usunął sam z siebie żadnego klipa.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej