w

Za co Yoshi został zbanowany na Twitchu? Ktoś włamał się na jego konto i puszczał filmy p*rno

Reklama

Yoshi, jeden z popularnych tak samo youtuberów, jak i streamerów, padł ofiarą hakerów.

Reklama


YoshihitoMayoshe jest kolejnym twórcą, który musiał się zmierzyć z hakerami. W ciągu kilkudziesięciu ostatnich godzin rosyjscy hakerzy dostali się na kanał Emce oraz właśnie Yoshiego.

Youtuberowi usunięto około 500 filmów, włamanie dotknęło także Instagrama oraz konto na Twitchu. Na TTV transmitowano treści 18+, co zrobiono całkowicie po złości. W przypadku przejęć dużych kanałów na Youtube pokazywane są kryptowaluty, giełdy etc. Tutaj ktoś chciał po prostu zaszkodzić youtuberowi, puszczając filmy dla dorosłych.

Video

Klip: https://www.instagram.com/yoshihitomayo/

Yoshi zbanowany na Twitchu na 7 dni

Youtuber sam prosił swoich widzów, by ci zgłaszali jego konto. Wszystko przez to, że przez jakiś czas transmitowane były tam treści 18+. W efekcie platforma nałożyła 7-dniowego bana. Trudno powiedzieć, czy zostanie on zdjęty, natomiast istnieje taka szansa.

Yoshi cały czas komunikuje się ze swoimi widzami na Instagramie. Widać, że kosztowało go to mnóstwo nerwów, szczególnie że chodzi tutaj o kilka różnych kont, a nie tylko jedno. Komuś udało się zdobyć hasła do Youtube, Twitcha, Instagrama.

Choć wszystko zostało odzyskane, to nadal sprawa nie jest zakończona. Co prawda Yoshi zrobił już wszystko, co mógł, włącznie z formatem komputera, ale nadal odczuwa duży stres związany, co mocno widać po jego Instagramie. Wszystko dlatego, że tak częste i duże zmiany na kanale Youtube mogą prowadzić do znacznego zmniejszenia zasięgów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka