w

“Za dnia składanie z widzami klocków lego na Twitchu, a w nocy kryształowy przyjaciel na show*pie”

Polski Twitch robi się coraz ciekawszy, jeżeli chodzi o osoby, które się na nim pojawiają.


W społeczności Twitcha coraz częściej mówi się o jednej z polskich streamerek, która znana jest między innymi z serwisów dla dorosłych. Nie jest to pierwszy taki przypadek, ale z jakiegoś powodu najczęściej “omawiany”.

Temat w klasyczny dla siebie sposób poruszył Nitrozyniak, popularny youtuber, który napisał:

Nitro znany jest z tego, że zazwyczaj posiada swoje bardzo często mocne opinie na większość tematów. Tutaj sam nie jest przekonany, a to samo w sobie jest sporym zaskoczeniem. Streamerka ma nick Melod_ja – KLIK, tak, kolega prosi o link, wiemy.

Z serwisów dla dorosłych na Twitcha

Za granicą jest cała masa dziewczyn, które streamują na Twitchu, posiadają konta na OnflyFans i jednocześnie pojawiają się w serwisach dla dorosłych. Na nikim nie robi to większego wrażenia, a i niejednokrotnie to właśnie te streamerki są tymi, które kompletnie nie zabiegają o uwagę ze względu na wygląd.

Dla przykładu Sasha Grey jest uważana za jedną z najlepszych streamerek, która wręcz wyśmiewa dziewczyny pokazujące duże dekolty na TTV, kąpiące się w basenach etc.

W Polsce temat nadal budzi emocje, ale – co ciekawe – nie są to już kontrowersje, a bardziej ciekawość. Na transmisjach Melod_ja praktycznie w ogóle nie przewijają się tematy 18+ i gdyby ktoś nie wiedział, że występuje w innych serwisach, to pewnie nigdy by się nie domyślił. Już więcej tego typu kontentu pojawiało się na podcaście Ortisa, na którym streamerka była jednym z zaproszonych gości.

I to pewna cecha streamerek, które w sieci pokazują coś więcej, niż zasłonięte zdjęcia na OF, one nie muszą “kusić” widzów wyglądem, mówić ciągle o 18+, wywoływać kontrowersje. Nie mówią nic, co potem staje się popularnym shotem, nie pokazują dekoltu, nie robią w zasadzie niczego kontrowersyjnego.

Po komentarzach pod wpisem Nitra widać, że ludzie też nie mają jakichś większych zastrzeżeń, są zaciekawieni i to w zasadzie wszystko. Oczywiście zdarzą się “creepy” czy użytkownicy, którzy będą pisać kompletne durnoty, ale zdecydowanie widać, że coś tam się zmienia.

Jeszcze kilka lat temu pojawienie się na Twitchu takich osób jak Melod_ja czy Bunny_Marthy byłoby niesamowicie kontrowersyjnym tematem. Dzisiaj to po prostu kolejna taka streamerka, która oddziela świat TTV z tym 18+, choć oczywiście podanie linka tu i tam zdecydowanie pomaga.

Sama Melod_ja ma coraz większą publikę. Średnio jej transmisje ogląda po kilkaset osób, ale tendencja jest wzrostowa i zapewne się utrzyma. Dziewczyna z pewnością może stać się jedną z popularniejszych polskich streamerek – gra w gry, maluje obrazy, rozmawia z widzami.

Czy coś takiego jest zgodne z regulaminem Twitcha? Jak najbardziej. Mimo że Twitch patrzy na to, co dane osoby robią poza serwisem, to akurat tematyka 18+ nie jest żadnym przeciwwskazaniem do streamowania na TTV.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka