w

Za te zdjęcia w “pewnym serwisie” pani psycholog została zwolniona ze szkoły

Pewnie kojarzycie screena, który latał po sieci odnośnie pewnej pani psycholog, której zdjęcia miały się pojawiać na OF. Ta historia ma ciąg dalszy.


Jak tak dalej pójdzie, to obok kategorii Youtube, Twitch i ogólnej Rozrywki będziemy musieli zrobić kolejną. W każdym razie, od kilku tygodni po sieci latał taki oto screen:

Oczywiście oryginał był odsłonięty, bez nałożonej specjalistycznej cenzury z niebieskimi prostokątami. W ostatnich kilkunastu godzinach dotarła do nas informacja z wielu źródeł, że pani psycholog została zwolniona.

Do tej historii ogólnie należy podchodzić z dystansem, bo w wielu miejscach ludzie piszą różne rzeczy wzajemnie się wykluczające.

Chodziło o te zdjęcia?

Trudno potwierdzić tutaj autentyczność, bo od początku ta informacja zawiera różne przekłamania. Osoba, o której mowa, ponoć nie udostępniała zdjęć na OF, a na Instagramie i prawdopodobnie Patreonie. Faktycznie były one w bieliźnie. OF przewinął się w “przemyśleniach”, ale do jego założenia podobno nie doszło.

Instagram, na którym między innymi miały być publikowane zdjęcia, został usunięty. Wchodząc na niego widać tam jedynie komunikat o niedostępności, choć kilka godzin temu był normalnie widoczny. Informacja o tym rozeszła się więc bardzo szybko. Łącznie konto obserwowało według Google ponad 7 tysięcy osób.

W każdym razie pani psycholog ponoć została zwolniona z pracy.

Sprawa zrobiła się głośna na początku września, bo wtedy pani psycholog miała rozpocząć pracę. Zdjęcia, o których mowa, nadal widnieją w sieci i one są podawane jako te, które były powodem zwolnienia. Informacja ta jednak nie jest potwierdzona. Zdjęcia ponoć lądowały w sieci w okresie 2020-2021.

Tych zdjęć z Patreona jest cała masa, kto chce, ten na pewno sam sobie poradzi w znalezieniu. Mowa tutaj o osobie, która nie była w sieci anonimowa. To jedno z tych “uniwersów”, o których po prostu większość nie słyszała.

Internet oczywiście zaczął się w tym temacie bardzo mocno dzielić. Jedni uważają, że w stawaniu zdjęć poza szkołą nie ma nic złego. Drudzy komentują, że szkoła bardzo dobrze postąpiła.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka