w

Zaczepiali streamerkę Twitch, skończyli z workami na głowie. Niespodziewany finał streama

Streamerka podczas transmisji IRL została zaczepiona przez dwóch mężczyzn. Okazało się, że policja potraktowała to niesamowicie poważnie.


Sprawa tej konkretnej streamerki stała się niesamowicie popularna. Koreańska streamerka podczas transmisji została zaczepiona przez dwóch mężczyzn. Jeden próbował ją pocałować, drugi ciągnął za rękę.

Koreanka przebywała w Indiach, a tamtejsza policja potraktowała to niesamowicie poważnie. Trochę, jak jakiś wielki, międzynarodowy incydent. Natychmiast wszczęto postępowanie i zatrzymano mężczyzn.

Worki na głowie

Najwyraźniej potraktowano to jako bardzo duże naruszenie nietykalności. Historia o tym stała się viralem, choć sama streamerka pisała, że nie chciała tego nagłaśniać i po prostu miała zamiar szybko się oddalić.

W sieci jednak tego typu rzeczy rozchodzą się bardzo szybko. Zapewne nie byłoby o tym tak głośno, gdyby nie zdjęcie od indyjskiej policji, która pokazuje sprawców z nałożonymi workami na głowie.

Ten obrazek trochę wygląda, jak przestroga dla wszystkich, którzy chcieliby iść w tę stronę i zaczepiać kobiety na ulicy.

Zrobił się z tego spory viral, choć trudno się doszukać jakichś konkretniejszych informacji. Duże media opisują tylko sytuację, nawet nie dodają filmu i wstawiają to zdjęcie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka