w

Zbanowani, polscy streamerzy Twitch na Kick. Pajalock, Paramaxil dołączają do Nitrozyniaka

Kick staje się alternatywą dla Twitcha, przynajmniej w przypadku zbanowanych na Twitchu streamerów.


Pierwszym, dużym influencerem, jaki pojawił się na Kicku był Nitrozyniak. Pokazał on, że spokojnie można notować bardzo dobre wyniki i wcale nie trzeba się kurczowo trzymać Youtube’a, czy Twitcha.

To napędziło innych, zarówno Pajalock, jak i Paramaxil dołączyli do Kick i zapowiadają regularne transmisje. Bany z tych bardziej znanych osób na TTV mają jeszcze Szymool, Japczan czy Adamcy. Szymool czeka jednak na swoje UB, lub ostateczną decyzję Twitcha.

Zbanowani streamerzy Twitch na Kick

Praktycznie każdy ze zbanowanych zapowiadał pojawienie się na Youtube i po kilku streamach to się kończyło. Japczan nadal streamuje na Youtube, Szymool czasem odpali (choć on też przeniósł się na Kicka), a Adamcy kompletnie zniknął. Spokój z YT dał sobie też Paja, natomiast Paramaxil od niedawna regularnie tam publikuje.

Kick na pewno będzie ciekawą platformą właśnie pod względem tych zbanowanych osób. Mixerowi się nie udało, Facebookowi również, pytanie, jak poradzi sobie Kick.

Jeżeli widownia będzie dopisywać, to możliwe, że Kick stanie się domem zbanowanych z Twitcha. Ciekawą informacją może być to, że po cichu powstaje kolejna platforma. Wybór będzie więc całkiem spory.

Kick może się przyjąć, ale raczej tylko właśnie dla osób, które mają już jakąś społeczność. Raczej nie ma co liczyć, że jako kompletne nieznane osoby nagle się tam wybijecie. Wszyscy wchodzą tam na konkretne transmisje.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka